Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
avalon lily von wiegel Welcome

ste si že kdaj predstavljali, kakšen bi bil svet, če nikoli ne bi prišlo do revolucij v devetnajstem stoletju? če bi zemlji še vedno vladali kralji in kraljice, princi in princese? ste si že kdaj zamislili, kako bi bilo živeti v ogromnem dvorcu, poveljevati več tisoč ljudem? sedaj lahko to izkusite. na akademiji whorstwill se na vladanje pripravljajo bodoči monarhi dvanajstih evropskih držav. samo klik na gumb za registracijo te loči do tega, da postaneš eden od njih.

avalon lily von wiegel Team

že res, da ste na tem forumu princi in princese, a team smo vaši bogovi. dobro si oglejte najina prelepa obrazka, kajt če boste kakorkoli škodovali forumu, bosta zadnje, kar boste uzrli.

avalon lily von wiegel Tmh-1 avalon lily von wiegel Bergh-5

avalon lily von wiegel Able-widget-for-concept

idejo in zasnovo foruma je ustvarila aminka emulinja, pri grafiki in ureditvi ji je pomagala nikoleta. za awesome kodice, ki so uporabljene na forumu, se zahvaljujeva cauntionu. zasnova je originalna ideja, pra tako so originalni cannoni in vse drugo, kar pripada gsdk, teamu in sem uporabnikom. kakršnokoli kopiranje je prepovedano, pritožbe o tem pošljite adminom na ZS ali pa jih objavite v temu pripombe.

avalon lily von wiegel Links


 

 avalon lily von wiegel

Go down 
AvtorSporočilo
avalon von wiegel




Število prispevkov : 1
Join date : 21/06/2013
država : nemčija

avalon lily von wiegel Empty
ObjavljaNaslov sporočila: avalon lily von wiegel   avalon lily von wiegel Icon_minitimePet Jun 21, 2013 4:51 am





avalon lily von wiegel



26 | CLEMENCE POESY| MONARCH | PRINCESA SCHÖNHEIT

avalon lily von wiegel. ne sliši se ravno nemško, čeprav sem nemška princesa. torej, ja. to sem jaz. princesa kraljevine nemčije, z danskimi, švedskimi in irskimi koreninami. sem prva hči nemškega kralja gustafa in kraljice amelie. mati ima irske korenine, zato je moje drugo ime lily. in čeprav se avalon ne sliši prav nič švedsko ali pa dansko, je to eno izmed redkih imen.

ampak koga to zanima. zgodba teče o meni in najbolje je, da kar začnemo. popolnoma na začetku.
rodila sem se na vroč julijski večer na hamburškem dvoru. kljub rahlemu zastoju srca ob rojstvu je bilo z menoj vse v erdu in starša sta bila presrečna, ko se je rodila nova nemška princesa.
kljub sreči sta me strogo vzgajala in že pri petih letih sem z njima hodila na pomembne dogodke. zapomniti sem si morala imena ogromno uradnikov, grofov, knezov in podobne navlake, ki se je slinila po očetu in materi, ki sta bila zaradi svoje dobrosrčnosti izjemno priljubljena. in to je pripomoglo tudi k moji družbeni priljubljenosti. kljub temu, da mi je šlo slinjenje takšne navlake izjemno na živce, sem morala stisniti zobe in se hinavsko nasmihati in zahvaljevati ob stavki: ''oh, princesa, kako ljubki ste danes...'' ali pa: ''princesa, saj ste že prava mala dama..''.


že takrat je mati prepoznala mojo nadarjenost za govor in pri osmih letih sem že imela svoj prvi govor na nemškem nacionalnem radiu. moja nadarjenost za govor se je izpolnjevala, navdušila pa sem se tudi nad plesom in igranjem na klavir. začela sem se ukvarjati z baletom, na dom pa so hodili tudi raznorazni učitelji, ki so me učili igranja na klavir. pri desetih sem hodila na najzahtevnejša tekmovanja, a nagrade so se mi zdele lažne, saj se mi je zdelo, da sem jih dobila samo zaradi naziva, kar me je bolelo, ker nihče, razen staršev in družine ni zares cenil mojega talenta.


z 26 pa sta me starša skupaj z mlajšima sestrama kljub naši polnoletnosti poslala na akademijo za prince in princese. in, kaj naj rečem.  sem ena izmed tistih, v očeh drugih monarhov, važnih in gospodovalnih princev in princes. kot, da je v tem kaj resnice. no, gospodovalna sem res, saj sem tako rekoč nemka. temparamentna, vztrajna, vzgojena v takšnem duhu. pa, saj potrebujemo nekaj raznolikosti med monarhi, kajne?


avalon | 4,5 years


made by malone at caution 2.0
Nazaj na vrh Go down
 
avalon lily von wiegel
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: where it all beginns-
Pojdi na: