Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
anette e. aalto Welcome

ste si že kdaj predstavljali, kakšen bi bil svet, če nikoli ne bi prišlo do revolucij v devetnajstem stoletju? če bi zemlji še vedno vladali kralji in kraljice, princi in princese? ste si že kdaj zamislili, kako bi bilo živeti v ogromnem dvorcu, poveljevati več tisoč ljudem? sedaj lahko to izkusite. na akademiji whorstwill se na vladanje pripravljajo bodoči monarhi dvanajstih evropskih držav. samo klik na gumb za registracijo te loči do tega, da postaneš eden od njih.

anette e. aalto Team

že res, da ste na tem forumu princi in princese, a team smo vaši bogovi. dobro si oglejte najina prelepa obrazka, kajt če boste kakorkoli škodovali forumu, bosta zadnje, kar boste uzrli.

anette e. aalto Tmh-1 anette e. aalto Bergh-5

anette e. aalto Able-widget-for-concept

idejo in zasnovo foruma je ustvarila aminka emulinja, pri grafiki in ureditvi ji je pomagala nikoleta. za awesome kodice, ki so uporabljene na forumu, se zahvaljujeva cauntionu. zasnova je originalna ideja, pra tako so originalni cannoni in vse drugo, kar pripada gsdk, teamu in sem uporabnikom. kakršnokoli kopiranje je prepovedano, pritožbe o tem pošljite adminom na ZS ali pa jih objavite v temu pripombe.

anette e. aalto Links


 

 anette e. aalto

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
anette e. aalto

anette e. aalto


Število prispevkov : 2
Join date : 15/05/2013
država : finland

anette e. aalto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: anette e. aalto   anette e. aalto Icon_minitimeTor Maj 21, 2013 4:22 am





anette emilia aalto



22 | LUCY HALE | MONARCH | LADY NAURU
čeprav naj bi princi in princese živeli le v pravljicah, jih -kot ste verjetno že ugotovili- po svetu ne primanjkuje. ampak na žalost svetovne monarhije ne sestavljajo pravljični liki, temveč popolnoma normalni ljudje. ljudje z nekaj posebnimi lastnostmi. in taka sem tudi jaz. nekoliko posebna finska monarhinja s temnimi lasmi in osvajajočim pogledom.

rodila sem se 3 leta za svojo starejšo sestro. ne bom zanikala, nemalokrat sem bila ljubosumna. ampak navsezadnje je bila ona princesa. ona bo zasedla prestol. ampak vseeno sem s strani družine dobivala nekoliko manj pozornosti. ampak to dandanes štejem pod dobro stvar. naučila sem se znajti sama. odrasla sem prej kot ona. in to mi je po neki strani tudi v ponos. kakorkoli, že kot majhna deklica sem oboževala konje in slikanje. svojo zagnanost in tisto trapasto ljubosumje sem usmerila v to, da sem hitreje osvojila veščine tega kar sem rada počela. ljudi sem znala oviti okoli malega prsta in izvohati, kdo bi mi lahko nudil korist. zatorej nisem bila nič manj pirljubljena pri ljudstvu kot sestra. ampak seveda se je tudi zanjo našel prostor v mojem srcu. ne morem reči, da je nisem imela rada. navsezadnje sva si še preveč podobni. mama mi je nekoč rekla, da se prav v vsakem od tisočerih jezer na finskem zrcalita najina obraza. ampak kaj hočem. nekateri bi me opisali kot izrendo prevzetno, odločno, nekoliko zahtevno, a vseeno privlačno in priljudno plemkinjo, kar si štejem le v dobro. če vprašate mene, moramo za uspeh svoje slabe lastnosti usmeriti v dober cilj. s prestopom praga akademije nisem imela težav, niti se prihoda nisem bala. vzela sem ga kot še en cilj v življenju, ki ga moram izpolniti. prijateljev mi nikoli ni primanjkovalo in sploh sem oboževala to, da so mi prav vsi tukaj podobni. nič tistih, ki bi se mi želeli zaradi plemiškega rodu pirlizniti. ampak kot vsak človek so tudi okoli mene taki, ki moje lastnosti štejejo za slabe in nemalokrat so mi prijateljice obrnile hrbet, ter me pustile samo s strtim srcem. zato je slednje tudi sčasoma nekoliko otrdelo, kar je razlog da sem se malo zaprla vase in nisem več tkao odprta kot včasih.

nekje pa, tam v globinah duše, leži skrita želja, ki ne sme priti na plan. morda se zdi, da imam vse. ampak meni bi bilo vseeno ljubše, če bi se lahko vsaj za trenutek otresla plemiških okovov, razprla krila in poletelo v svet. užila svobodo. ampak zavedam se, da bo to ostalo zgolj to kar je. želja.


melian | lil' more than 3 y | none yet


made by malone at caution 2.0
Nazaj na vrh Go down
the leader

the leader


Število prispevkov : 127
Join date : 06/01/2013

anette e. aalto Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: anette e. aalto   anette e. aalto Icon_minitimeTor Maj 21, 2013 4:46 am

✗ tvoj opis je sprejet!

tale tvoja deklina je živ dokaz za to, da nam na forumu ne primanjkuje originalnih karakterjev. na akademiji bo zagotovo našla prave prijatelje, so way to go! vpiši se v temo za face claim, so zagotovi sobo, odpri plot page&you're done!
Nazaj na vrh Go down
 
anette e. aalto
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: where it all beginns :: accepted;-
Pojdi na: